Już w marcu poszerzamy ofertę !

Już od marca do asortymentu wyrobów hutniczych takich jak: blachy, profile, rury, kształtowniki i prętydołączają prefabrykaty zbrojarskie w standardowych wymiarach oraz przygotowywanych na indywidualne zamówienie wg. dostarczonego projektu.

Każdy wie, że solidny fundament to jeden z najważniejszych etapów budowy domu. Jego prawidłowe wykonanie przy użyciu najlepszych materiałów gwarantuje stabilność podstawy konstrukcji. Nasze zbrojenia wykorzystywane są do budowy: domów, garaży czy budynków przemysłowych i innych. Czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne są pręty i strzemiona. Do wzmocnienia słupów, łuków i innych wymagających tego elementów konstrukcji.
Strzemiona zbrojeniowe wykonujemy z atestowanych prętów o średnicy od 6 mm, maszynowo na własnych cyfrowych maszynach z najwyższą dokładnością. Na życzenie przy zakupie większej ilości zbrojeń, po wcześniejszym zamówieniu, dołączamy atest i certyfikat producenta. Dbając o to, by nasi klienci otrzymali produkt o najwyższej jakości, spełniający wszystkie normy.